فرماندار رشت خبر داد؛ سرقت ۷۰ هزار متر کابل مخابراتی از ابتدای ۱۴۰۰ ۰۷ مهر ۱۴۰۱

فرماندار رشت خبر داد؛ سرقت ۷۰ هزار متر کابل مخابراتی از ابتدای ۱۴۰۰

فرماندار رشت با اشاره به ناممکن بودن دستیابی به توسعه پایدار با وجود ناکافی بودن ضریب برخورداری از شبکه مناسب ارتباط مخابراتی و پوشش اینترنت، آمار بالای سرقت سیم‌های مخابراتی را عمده ترین دلیل وجود مشکل در ارائه خدمات مطلوب تلفن های ثابت عنوان کرد. گیل نجوا،  حمید رضا امام پناهی فرماندار رشت در نشست […]

در گیلان
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان: ۷۲ درصد واحدهای صنعتی گیلان فعال هستند/ فسخ قرارداد واگذاری بیش از ۵۶ واحد صنعتی ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان: ۷۲ درصد واحدهای صنعتی گیلان فعال هستند/ فسخ قرارداد واگذاری بیش از ۵۶ واحد صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان، با بیان اینکه در دولت سیزدهم ۶۴ واحد صنعتی گیلان را به چرخه بازگرداندیم، گفت: در دولت سیزدهم ۱۰ واحد صنعتی را دانش بنیان کردیم و لذا برنامه داریم تا پایان سال ۱۵ واحد صنعتی دیگر را به دانش بنیان ها اضافه کنیم.

پیام احمد رمضانپور نرگسی *بمناسبت روز خبرنگار* ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

پیام احمد رمضانپور نرگسی *بمناسبت روز خبرنگار*

گیل نجوا، متن این پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی هفدهم مرداد سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار،این طلایه داران، حقیقت محور می باشد. سفیران صادق و راویان صدیق همواره در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی، اهتمام می‌ورزند. قهرمانان راستینی که به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی […]

بستری ۸۹ بیمار کرونایی جدید در بیمارستان‌های گیلان ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

بستری ۸۹ بیمار کرونایی جدید در بیمارستان‌های گیلان

آمار بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی گیلان به ۳۰۸ نفر رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان: گیلان می‌تواند قطب صنعت پوشاک کشور شود ۰۶ مرداد ۱۴۰۱

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان: گیلان می‌تواند قطب صنعت پوشاک کشور شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه صنایع پوشاک در گیلان، گفت: استان گیلان استعداد و ظرفیت‌های لازم را برای توسعه صنعت پوشاک دارد و حتی می‌تواند قطب صنعت پوشاک کشور شود.

آمادگی شهرداری رشت برای تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات حوزه ساخت و ساز ۰۴ مرداد ۱۴۰۱
سرپرست شهرداری رشت در نشست با سرمایه‌گذاران مسکن‌ساز ؛

آمادگی شهرداری رشت برای تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات حوزه ساخت و ساز

سید مجتبی خدمت بین دانا در نشست با سرمایه‌ گذاران مسکن ساز با بیان اینکه به مشکلات سرمایه‌گذاران مسکن ساز در صدور پروانه و استعلامات واقف است، گفت: زیبنده نیست برای رشتی که مدعی اولین‌ها می‌باشد، سرمایه‌گذاران مسکن از سایر شهرهای کشور وارد شوند.

سرپرست فرمانداری رشت خبرداد : انهدام ۱۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان رشت ۰۴ مرداد ۱۴۰۱

سرپرست فرمانداری رشت خبرداد : انهدام ۱۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان رشت

سرپرست فرمانداری رشت از شناسایی و انهدام ۱۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبرداد و گفت: در شهرستان رشت از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۴۲۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف و در این رابطه ۹۲۷۸ نفر از معتادین، توزیع کنندگان و قاچاقچیان دستگیر و تحویل مراجع قانونی شده‌اند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان ؛ ۵ درصد از اعتبارات فنی و حرفه‌ای کشور متعلق به گیلان است ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان ؛ ۵ درصد از اعتبارات فنی و حرفه‌ای کشور متعلق به گیلان است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان برای کارگاه های آموزشی پیش بینی شده که این میزان ۵ درصد از اعتبارات فنی و حرفه ای کشور است.

تا ۱۰ سال آینده گیلانی ها بیشتر بچه دار نشوند ممکن است قوم گیلک نابود شود ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

تا ۱۰ سال آینده گیلانی ها بیشتر بچه دار نشوند ممکن است قوم گیلک نابود شود

یکی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای چندمین بار طی ماهای گذشته نسبت به رشد پایین جمعیت در استان و فرهنگ تک فرزندی در گیلان هشدار داد.

در نشست معاون وزیر صمت با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی: ایجاد اتاق بازرگانی منطقه آزاد انزلی و هدایت واحدهای تولیدی به سمت کسب و کار دانش بنیان ۲۹ تیر ۱۴۰۱

در نشست معاون وزیر صمت با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی: ایجاد اتاق بازرگانی منطقه آزاد انزلی و هدایت واحدهای تولیدی به سمت کسب و کار دانش بنیان

علیرضا شاه میرزایی معاون تجارت و خدمات وزارت صمت به همراه جمعی از مدیران وزارت خانه با مهندس اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار و پیرامون توسعه فعالیت های مشترک و رفع موانع تبادل نظر کرند.

۱۳ درصد بستری های کرونایی گیلان را کودکان تشکیل می دهند ۲۵ تیر ۱۴۰۱

۱۳ درصد بستری های کرونایی گیلان را کودکان تشکیل می دهند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۱۶ کودک و نوجوان مبتلا به کرونا در این استان، گفت: ۱۳ درصد بستری های کرونایی گیلان را این رده های سنی تشکیل می دهند.